O nás


Společnost GALIE s.r.o. je makléřská společnost, která působí na českém trhu již od roku 1998. Díky dlouholeté praxi v oblasti pojišťovacích a finančních služeb poskytuje naše společnost svým klientům profesionální služby a servis.

Zakládáme si na tom, že náš tým je složen ze zkušených lidí, kteří dokážou získat od klienta důvěru a vybudovat dlouho fungující vztah. Chápeme, že v oblasti, ve které se pohybujeme, často od klientů získáváme citlivé informace a proto je pro nás vzájemná důvěra předpoklad úspěšné a dlouhodobé spolupráce.


Důvody využití služeb společnosti GALIE s.r.o.:

  • zdarma provedeme analýzu Vašich stávajících pojistných smluv a ostatních finančních produktů a navrhneme nebo doporučíme jejich optimalizaci
  • postaráme se o správu Vašich smluv – aktualizace, prolongace, změny, ukončení smluv
  • provedeme výběrové řízení, porovnání produktů, vysvětlení a doporučení
  • zajistíme hlášení pojistných událostí a zastupování klienta během vyřizování pojistné události
  • úzce spolupracujeme téměř se všemi pojišťovnami, s významnými bankovními domy, penzijními fondy a s řadou dalších finančních institucí
  • po telefonické domluvě jsme ochotni se sejít na Vámi požadovaném místě a to i mimo pracovní dobu
  • našim klientům poskytujeme všechny výše uvedené služby zdarma; naše odměna je předmětem smlouvy mezi námi a pojišťovnou/bankou a
    nemá žádný vliv na klienta

Výhody využití služeb společnosti GALIE s.r.o.:

Efektivita

Využitím služeb makléře ušetříte čas, který je nutný na přípravu podkladů pro pojišťovny a bankovní domy, poptávku a výběr nejvhodnějšího produktu, správu smluv a jejich obnov anebo vyřizování pojistných událostí. Ušetříte provozní náklady a díky profesionálně zpracovaným podkladům a odborně vedenému vyjednávání získáte i výhodnější podmínky.


Servis

V případě vzniku pojistné události je vždy potřeba pohotově a kvalifikovaně reagovat, aby v co nejkratší možné době a v co největším možném rozsahu došlo k pojistnému plnění, tedy k náhradě vzniklé škody. Právě od toho je zde makléř, který za Vás vše potřebné zajistí. S tím souvisí důsledná a průběžná péče o pojistné smlouvy, jejich aktualizaci i fakturaci pojistného.


Profesionalita

Profesionální makléř zastupuje svého klienta a spravuje jeho pojistné a finanční potřeby a zájmy. Je tedy nestranným a nezávislým odborníkem, který stojí na straně svého klienta a doporučuje mu zcela bezvýhradně nejvhodnější produkt - nezávisle na institucích.


Komplexnost

Našim klientům se snažíme poskytnout co nejvíce služeb na jednom místě. Tím nejen šetříme jejich čas, ale jednotlivé služby nabízíme a doporučujeme tak, aby na sebe vzájemně navazovaly, případně aby se vzájemně doplňovaly. Takže třeba k pojištění nového vozu nabídneme i jeho financování.

NAŠI PARTNEŘI